HM67-B102LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM67-B102LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 1MH 500MA 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM67-B102LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM67-B102LFTR13
Tau Wae HM67-B102LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 1MH 500MA 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5507 pcs Pepa Raraunga HM67-B102LFTR13.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.370" W (6.00mm x 9.40mm) Raupapa HM67
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Flat Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 1mH @ 100kHz Teitei (Max) 0.154" (3.90mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 300 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 500mA Whakaaetanga -