HM66A-1275151MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-1275151MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 1.5A 210 MOHM
Ngā Rauemi: HM66A-1275151MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-1275151MLF13
Tau Wae HM66A-1275151MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 1.5A 210 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5340 pcs Pepa Raraunga HM66A-1275151MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 210 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.5A