HM66A-12657R0MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-12657R0MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 7UH 5.7A 21 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66A-12657R0MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-12657R0MLF13
Tau Wae HM66A-12657R0MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 7UH 5.7A 21 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4433 pcs Pepa Raraunga HM66A-12657R0MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 7µH Teitei - Tae (Max) 0.272" (6.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 7µH Shielded Wirewound Inductor 5.7A 21 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.7A