HM66A-05306R8MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-05306R8MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 1.51A 68 MOHM
Ngā Rauemi: HM66A-05306R8MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-05306R8MLF13
Tau Wae HM66A-05306R8MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 1.51A 68 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4722 pcs Pepa Raraunga HM66A-05306R8MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.51A 68 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 68 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.51A