HM66A-0530470MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-0530470MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 620MA 352 MOHM
Ngā Rauemi: HM66A-0530470MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-0530470MLF13
Tau Wae HM66A-0530470MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 620MA 352 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5824 pcs Pepa Raraunga HM66A-0530470MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Wirewound Inductor 620mA 352 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 352 mOhm Max Whakatauranga onamata 620mA