HM66A-0318180MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-0318180MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 400MA 715 MOHM
Ngā Rauemi: HM66A-0318180MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-0318180MLF13
Tau Wae HM66A-0318180MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 400MA 715 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5157 pcs Pepa Raraunga HM66A-0318180MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 18µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 715 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 715 mOhm Max Whakatauranga onamata 400mA