HM66A-0318150MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-0318150MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 450MA 598 MOHM
Ngā Rauemi: HM66A-0318150MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-0318150MLF13
Tau Wae HM66A-0318150MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 450MA 598 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4986 pcs Pepa Raraunga HM66A-0318150MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 450mA 598 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 598 mOhm Max Whakatauranga onamata 450mA