HM66-80680LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-80680LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-80680LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 1.5A 213 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66-80680LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-80680LFTR13
Tau Wae HM66-80680LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 1.5A 213 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4192 pcs Pepa Raraunga HM66-80680LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 213 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 213 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.5A