HM66-805R2LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-805R2LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-805R2LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.2UH 5.5A 22 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66-805R2LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-805R2LFTR13
Tau Wae HM66-805R2LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 5.2UH 5.5A 22 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4575 pcs Pepa Raraunga HM66-805R2LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 5.2µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 5.2µH Shielded Wirewound Inductor 5.5A 22 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.5A