HM66-40100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-40100LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-40100LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.2A 124 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66-40100LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-40100LFTR13
Tau Wae HM66-40100LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.2A 124 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4473 pcs Pepa Raraunga HM66-40100LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM66
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 124 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 124 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.2A