HM66-30820LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-30820LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-30820LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82UH 320MA 914.8 MOHM
Ngā Rauemi: HM66-30820LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-30820LFTR13
Tau Wae HM66-30820LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 320MA 914.8 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5841 pcs Pepa Raraunga HM66-30820LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 82µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 914.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 914.8 mOhm Max Whakatauranga onamata 320mA