HM66-156R8LFTR7
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-156R8LFTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-156R8LFTR7
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 730MA 170 MOHM
Ngā Rauemi: HM66-156R8LFTR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-156R8LFTR7
Tau Wae HM66-156R8LFTR7 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 730MA 170 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4877 pcs Pepa Raraunga HM66-156R8LFTR7.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.073" (1.85mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 730mA 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Whakatauranga onamata 730mA