HM66-154R7LFTR7
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-154R7LFTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-154R7LFTR7
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 900MA 105 MOHM
Ngā Rauemi: HM66-154R7LFTR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-154R7LFTR7
Tau Wae HM66-154R7LFTR7 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 900MA 105 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5146 pcs Pepa Raraunga HM66-154R7LFTR7.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM66
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.073" (1.85mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 105 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA