HM66-15100LFTR7
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM66-15100LFTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-15100LFTR7
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 550MA 210 MOHM
Ngā Rauemi: HM66-15100LFTR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-15100LFTR7
Tau Wae HM66-15100LFTR7 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 550MA 210 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4674 pcs Pepa Raraunga HM66-15100LFTR7.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Raupapa HM66 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1206-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM66-15100LFTR7 Teitei - Tae (Max) 0.073" (1.85mm)
Momo Hangarau 10µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 210 mOhm Max Whakaahua nui 10µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 210 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 550MA 210 MOHM Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 550mA