HM66-10330LFTR7
Hua Hua
Tau Wae: HM66-10330LFTR7
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 320MA 675 MOHM
Ngā Rauemi: HM66-10330LFTR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-10330LFTR7
Tau Wae HM66-10330LFTR7 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 320MA 675 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4891 pcs Pepa Raraunga HM66-10330LFTR7.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM66
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 675 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 675 mOhm Max Whakatauranga onamata 320mA