HM17A-108680LF
Hua Hua
Tau Wae: HM17A-108680LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 1.7A 140 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM17A-108680LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17A-108680LF
Tau Wae HM17A-108680LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 1.7A 140 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6044 pcs Pepa Raraunga HM17A-108680LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 140 mOhm Max Radial - 4 Leads
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.7A