HM17A-108471LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM17A-108471LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 660MA 1 OHM TH
Ngā Rauemi: HM17A-108471LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17A-108471LF
Tau Wae HM17A-108471LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 660MA 1 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5899 pcs Pepa Raraunga HM17A-108471LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM17A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial - 4 Leads
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 1 Ohm Max Radial - 4 Leads
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 660mA