GP1003HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
GP1003HC0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GP1003HC0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: GP1003HC0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GP1003HC0G
Tau Wae GP1003HC0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 237604 pcs Pepa Raraunga GP1003HC0G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GP1005HC0G
GP1005HC0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220AB
I roto i te taonga: 206108 pcs
Tikiake: GP1005HC0G.pdf
RFQ
GP1006 C0G
GP1006 C0G
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 800V 10A TO220AB
I roto i te taonga: 232202 pcs
Tikiake: GP1006 C0G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB
Tikiake: GP1003 C0G.pdf
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 100V 10A TO220AB