GP1002HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
GP1002HC0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GP1002HC0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 100V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: GP1002HC0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GP1002HC0G
Tau Wae GP1002HC0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 100V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 229345 pcs Pepa Raraunga GP1002HC0G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 100V 10A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A