THD 12-4822WI
TRACO PowerTRACO Power
THD 12-4822WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THD 12-4822WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V
Ngā Rauemi: THD 12-4822WI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THD 12-4822WI
Tau Wae THD 12-4822WI Kaihanga TRACO Power
He Rahinga Kei te wātea 3101 pcs Pepa Raraunga THD 12-4822WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa THD 12WI Mana (Watts) 12W
Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads Ētahi Ingoa 1951-2084
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 500mA, 500mA 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 500mA