THD 12-4813WI
TRACO PowerTRACO Power
THD 12-4813WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THD 12-4813WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: THD 12-4813WI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THD 12-4813WI
Tau Wae THD 12-4813WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3196 pcs Pepa Raraunga THD 12-4813WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa THD 12WI Mana (Watts) 12W
Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads Ētahi Ingoa 1951-2083
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 800mA 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 800mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
THD 12-4822WI
THD 12-4822WI
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V
I roto i te taonga: 3101 pcs
Tikiake: THD 12-4822WI.pdf
RFQ
THD 12-4811
THD 12-4811
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.1V
I roto i te taonga: 3833 pcs
Tikiake: THD 12-4811.pdf
RFQ
Tikiake: THD 12-4812.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 12W
Tikiake: THD 12-4810WI.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 12W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 12W
THD 15-1210N
THD 15-1210N
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 13W
Tikiake: THD 15-1210N.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 12W