F10A-0102
TPK America LLCTPK America LLC
F10A-0102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F10A-0102
Kaihanga / Waitohu: TPK America LLC
Whakaahuatanga hua TOUCH DISPL FUSION 10 10.1" PCAP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F10A-0102
Tau Wae F10A-0102 Kaihanga TPK America LLC
Whakaahuatanga TOUCH DISPL FUSION 10 10.1" PCAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5897 pcs Pepa Raraunga
Te tiro i te rohe 222.72mm W x 125.28mm H Papamahi Capacitive
Raupapa Fusion™ Ētahi Ingoa 1176-1013
F10A0102
Atanga I²C Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 1024 x 600
Poutoro Poto 0.22mm W x 0.22mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 10.1" (256.54mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 10.1" (256.54mm) 1024 x 600 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F10A-0114
F10A-0114
Kaihanga: TPK America LLC
Whakaahuatanga: TOUCH DISPLAY FUSION
I roto i te taonga: 5701 pcs
Tikiake:
RFQ
F10J10RE
F10J10RE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 10 OHM 5% 10W