F10J10RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F10J10RE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 10 OHM 5% 10W
Ngā Rauemi: F10J10RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F10J10RE
Tau Wae F10J10RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10 OHM 5% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13021 pcs Pepa Raraunga F10J10RE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) Raupapa Stackohm® 250
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Flat Oval
Ētahi Ingoa OHF10J10RE
OHF10J10RE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tae Whakatu Flange Braces, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.375" (9.53mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Vitreous Enamel Coated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F10J100
F10J100
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 10W
I roto i te taonga: 4331 pcs
Tikiake: F10J100.pdf
RFQ
F10J10R
F10J10R
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 10 OHM 5% 10W
I roto i te taonga: 5485 pcs
Tikiake: F10J10R.pdf
RFQ
F10J150
F10J150
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 150 OHM 5% 10W
Tikiake: F10J150.pdf
F10A-0102
F10A-0102
Kaihanga: TPK America LLC
Whakaahuatanga: TOUCH DISPL FUSION 10 10.1" PCAP