RWS600B36/RFO
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
RWS600B36/RFO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWS600B36/RFO
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 601W
Ngā Rauemi: 1.RWS600B36/RFO.pdf2.RWS600B36/RFO.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 408 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWS600B36/RFO
Tau Wae RWS600B36/RFO Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 601W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 408 pcs Pepa Raraunga 1.RWS600B36/RFO.pdf2.RWS600B36/RFO.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 120.0mm x 61.0mm)
Raupapa RWS-B Mana (Watts) 601W
Ētahi Ingoa 285-2791
RWS600B36/RFO-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 16.7A 85 ~ 265 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 16.7A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RWS600B36
RWS600B36
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 601W