RWS600B24/RFO
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
RWS600B24/RFO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWS600B24/RFO
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 600W
Ngā Rauemi: 1.RWS600B24/RFO.pdf2.RWS600B24/RFO.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 394 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWS600B24/RFO
Tau Wae RWS600B24/RFO Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 394 pcs Pepa Raraunga 1.RWS600B24/RFO.pdf2.RWS600B24/RFO.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 120.0mm x 61.0mm)
Raupapa RWS-B Mana (Watts) 600W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 85 ~ 265 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE