RWS300B36/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
RWS300B36/R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWS300B36/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 302W
Ngā Rauemi: 1.RWS300B36/R.pdf2.RWS300B36/R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 856 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWS300B36/R
Tau Wae RWS300B36/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 302W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 856 pcs Pepa Raraunga 1.RWS300B36/R.pdf2.RWS300B36/R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.70" L x 4.02" W x 1.61" H (170.0mm x 102.0mm x 41.0mm)
Raupapa RWS-B Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 285-2875
RWS300B36/R-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 265 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.4A