RWS300B15/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
RWS300B15/R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWS300B15/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 300W
Ngā Rauemi: 1.RWS300B15/R.pdf2.RWS300B15/R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 788 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWS300B15/R
Tau Wae RWS300B15/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 788 pcs Pepa Raraunga 1.RWS300B15/R.pdf2.RWS300B15/R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.70" L x 4.02" W x 1.61" H (170.0mm x 102.0mm x 41.0mm)
Raupapa RWS-B Mana (Watts) 300W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 265 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Whakaaetanga CE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RWS300B12
RWS300B12
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 300W
I roto i te taonga: 878 pcs
Tikiake: RWS300B12.pdf
RFQ
RWS300B24/CO2
RWS300B24/CO2
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 300W
I roto i te taonga: 883 pcs
Tikiake: RWS300B24/CO2.pdf
RFQ
RWS300B15
RWS300B15
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 300W