SPM10040XT-R68M
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040XT-R68M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPM10040XT-R68M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM
Ngā Rauemi: SPM10040XT-R68M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPM10040XT-R68M
Tau Wae SPM10040XT-R68M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94613 pcs Pepa Raraunga SPM10040XT-R68M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa SPM Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa 445-174752-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Metal
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 680nH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Shielded Wirewound Inductor 18A 1.65 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.65 mOhm Max
Whakatauranga onamata 18A I teie nei - Maama 21A