SPM10040T-R68M-HZ
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040T-R68M-HZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPM10040T-R68M-HZ
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 30A 2.67MOHM SMD
Ngā Rauemi: SPM10040T-R68M-HZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPM10040T-R68M-HZ
Tau Wae SPM10040T-R68M-HZ Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 30A 2.67MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80655 pcs Pepa Raraunga SPM10040T-R68M-HZ.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SPM-HZ
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 445-180233-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 680nH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Shielded Wirewound Inductor 30A 2.67 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.67 mOhm Max
Whakatauranga onamata 30A I teie nei - Maama 19.5A