NLCV25T-R68M-PFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R68M-PFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV25T-R68M-PFR
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 1.26A 90 MOHM
Ngā Rauemi: NLCV25T-R68M-PFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV25T-R68M-PFR
Tau Wae NLCV25T-R68M-PFR Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 1.26A 90 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 574598 pcs Pepa Raraunga NLCV25T-R68M-PFR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-PF
Ratonga - Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 445-6458-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz Inangarangi 680nH
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 160MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Unshielded Wirewound Inductor 1.26A 108 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.26A I teie nei - Maama -