NLCV25T-R68M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R68M-EFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV25T-R68M-EFR
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 1.26A 108 MOHM
Ngā Rauemi: NLCV25T-R68M-EFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV25T-R68M-EFR
Tau Wae NLCV25T-R68M-EFR Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 1.26A 108 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 887013 pcs Pepa Raraunga NLCV25T-R68M-EFR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-EF
Ratonga - Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 445-17105-2
445-17105-ND
NLCV25T-R68M-EFR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 680nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 160MHz Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Unshielded Wirewound Inductor 1.26A 108 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.26A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NLCV25T-R47M-EFRD
NLCV25T-R47M-EFRD
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 1.34A 96 MOHM
I roto i te taonga: 489027 pcs
Tikiake: NLCV25T-R47M-EFRD.pdf
RFQ
NLCV25T-R68M-EFRD
NLCV25T-R68M-EFRD
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 680NH 1.26A 108 MOHM