MLF2012DR47MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012DR47MT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLF2012DR47MT
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 200MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: MLF2012DR47MT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLF2012DR47MT
Tau Wae MLF2012DR47MT Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 200MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1008209 pcs Pepa Raraunga MLF2012DR47MT.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLF
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 160MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 500 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MLF2012DR47JTD25
MLF2012DR47JTD25
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 200MA 500 MOHM
I roto i te taonga: 770878 pcs
Tikiake: MLF2012DR47JTD25.pdf
RFQ
MLF2012DR47JT000
MLF2012DR47JT000
Kaihanga: TDK Corporation
I roto i te taonga: 791047 pcs
Tikiake: MLF2012DR47JT000.pdf
RFQ
MLF2012DR47MTD25
MLF2012DR47MTD25