MLF2012DR47M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012DR47M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLF2012DR47M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 200MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: MLF2012DR47M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLF2012DR47M
Tau Wae MLF2012DR47M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 200MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1462368 pcs Pepa Raraunga MLF2012DR47M.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLF
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 445-8991-2
MLF2012DR47M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 160MHz Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 500 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Whakatauranga onamata 200mA