CS45SL2GA680JYNKA
TDK CorporationTDK Corporation
CS45SL2GA680JYNKA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS45SL2GA680JYNKA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 68PF 440VAC SL RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CS45SL2GA680JYNKA.pdf2.CS45SL2GA680JYNKA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS45SL2GA680JYNKA
Tau Wae CS45SL2GA680JYNKA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 440VAC SL RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 498124 pcs Pepa Raraunga 1.CS45SL2GA680JYNKA.pdf2.CS45SL2GA680JYNKA.pdf
Putanga - Kua tohua 440VAC Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema SL
Rahi / Rahi 0.295" Dia (7.50mm) Raupapa CS
Ratonga X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 445-15850
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 68pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Te kaha 68pF