CS45SL2GA680JAVKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS45SL2GA680JAVKA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 68PF 300V SL RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CS45SL2GA680JAVKA.pdf2.CS45SL2GA680JAVKA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS45SL2GA680JAVKA
Tau Wae CS45SL2GA680JAVKA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 300V SL RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177290 pcs Pepa Raraunga 1.CS45SL2GA680JAVKA.pdf2.CS45SL2GA680JAVKA.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema SL
Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm) Raupapa CS
Ratonga AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 68pF ±5% 300V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Te kaha 68pF Nga tono Safety, Automotive