CK45-R3FD681K-NRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3FD681K-NRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3FD681K-NRA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 680PF 3KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK45-R3FD681K-NRA.pdf2.CK45-R3FD681K-NRA.pdf3.CK45-R3FD681K-NRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3FD681K-NRA
Tau Wae CK45-R3FD681K-NRA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 680PF 3KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 3000V (3kV)
Te manawanui 680pF Te matotoru (Max) R
Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm) Rahi / Rahi 0.413" Dia (10.50mm)
Raupapa CK45-RR RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Ētahi Ingoa CK45R3FD681KNRA
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga CK45-R3FD681K-NRA Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor
Raatau Kore Straight Whakaahua nui 680pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 680PF 3KV RADIAL