CK45-R3FD561K-NR
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3FD561K-NR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3FD561K-NR
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 560PF 3KV RADIAL
Ngā Rauemi: CK45-R3FD561K-NR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3FD561K-NR
Tau Wae CK45-R3FD561K-NR Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 560PF 3KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 429611 pcs Pepa Raraunga CK45-R3FD561K-NR.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa CK45-RR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 445-2764
CK45R3FD561KNR
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Te kaha 560pF Nga tono General Purpose