PCMC135T-3R3MF
SusumuSusumu
PCMC135T-3R3MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCMC135T-3R3MF
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.PCMC135T-3R3MF.pdf2.PCMC135T-3R3MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCMC135T-3R3MF
Tau Wae PCMC135T-3R3MF Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6013 pcs Pepa Raraunga 1.PCMC135T-3R3MF.pdf2.PCMC135T-3R3MF.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PCMC
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 408-1357-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Inductor 15A 9.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.2 mOhm Max
Whakatauranga onamata 15A I teie nei - Maama 32A