PCMC135T-1R0MF
SusumuSusumu
PCMC135T-1R0MF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCMC135T-1R0MF
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.PCMC135T-1R0MF.pdf2.PCMC135T-1R0MF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCMC135T-1R0MF
Tau Wae PCMC135T-1R0MF Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5240 pcs Pepa Raraunga 1.PCMC135T-1R0MF.pdf2.PCMC135T-1R0MF.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PCMC
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 408-1354-6 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Inductor 29A 2.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 29A I teie nei - Maama 50A