HTC0603-1E-R45-T35-L5
SusumuSusumu
HTC0603-1E-R45-T35-L5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HTC0603-1E-R45-T35-L5
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.45PF 25V 0201
Ngā Rauemi: HTC0603-1E-R45-T35-L5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HTC0603-1E-R45-T35-L5
Tau Wae HTC0603-1E-R45-T35-L5 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.45PF 25V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4821 pcs Pepa Raraunga HTC0603-1E-R45-T35-L5.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.035pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa HTC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1057-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.012" (0.31mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahuatanga Taipitopito 0.45pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric)
Te kaha 0.45pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HTC0603-1E-R60-T35-L5
HTC0603-1E-R60-T35-L5
Kaihanga: Susumu
Whakaahuatanga: CAP THIN FILM 0.6PF 25V 0201
I roto i te taonga: 6001 pcs
Tikiake: HTC0603-1E-R60-T35-L5.pdf
RFQ
HTC1
HTC1
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W