HTC0603-1E-R20-T35-L5
SusumuSusumu
HTC0603-1E-R20-T35-L5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HTC0603-1E-R20-T35-L5
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0201
Ngā Rauemi: HTC0603-1E-R20-T35-L5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HTC0603-1E-R20-T35-L5
Tau Wae HTC0603-1E-R20-T35-L5 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4725 pcs Pepa Raraunga HTC0603-1E-R20-T35-L5.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.035pF
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa HTC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1052-2
HTC06031ER20T35L5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.012" (0.31mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahuatanga Taipitopito 0.2pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric)
Te kaha 0.2pF