HPL1005-8N2
SusumuSusumu
HPL1005-8N2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HPL1005-8N2
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2NH 340MA 1.1 OHM
Ngā Rauemi: 1.HPL1005-8N2.pdf2.HPL1005-8N2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HPL1005-8N2
Tau Wae HPL1005-8N2 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2NH 340MA 1.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4250 pcs Pepa Raraunga 1.HPL1005-8N2.pdf2.HPL1005-8N2.pdf
Momo Thin Film Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HPL
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 300MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1011-2
HPL10058N2
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 300MHz Inangarangi 8.2nH
Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2nH Unshielded Thin Film Inductor 340mA 1.1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 340mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HPL1005-4N7
HPL1005-4N7
Kaihanga: Susumu
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7NH 500MA 500 MOHM
I roto i te taonga: 5020 pcs
Tikiake: HPL1005-4N7.pdf
RFQ
HPLC-BP1
HPLC-BP1
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: BYPASS KIT FOR HPLC-10 HPLC-20
I roto i te taonga: 441 pcs
Tikiake: HPLC-BP1.pdf
RFQ
HPL1005-7N5
HPL1005-7N5
Kaihanga: Susumu
Whakaahuatanga: FIXED IND 7.5NH 380MA 830 MOHM
I roto i te taonga: 5918 pcs
Tikiake: HPL1005-7N5.pdf
HPL1005-6N8
HPL1005-6N8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8NH 430MA 800 MOHM
Tikiake: HPL1005-6N8.pdf
HPLD15
HPLD15
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: PLINTH SIDES 100MM FITS 500D
Tikiake: HPLD15.pdf
HPLD14
HPLD14
Whakaahuatanga: PLINTH SIDES 100MM FITS 400D
Tikiake: HPLD14.pdf
HPL1005-5N6
HPL1005-5N6
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6NH 450MA 700 MOHM
Tikiake: HPL1005-5N6.pdf
HPLC-20
HPLC-20
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: RECIRC CHILLER 220VAC 1900W
I roto i te taonga: 17 pcs
Tikiake: HPLC-20.pdf
HPL1005-KIT
HPL1005-KIT
Whakaahuatanga: KIT INDUCTOR 28 VAL 40PC EA 0402
Tikiake: HPL1005-KIT.pdf
HPLC-10
HPLC-10
Whakaahuatanga: RECIRC CHILLER 115VAC 1700W
I roto i te taonga: 23 pcs
Tikiake: HPLC-10.pdf
HPL1005-6N2
HPL1005-6N2
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.2NH 440MA 800 MOHM