HPL1005-7N5
SusumuSusumu
HPL1005-7N5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HPL1005-7N5
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 7.5NH 380MA 830 MOHM
Ngā Rauemi: HPL1005-7N5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HPL1005-7N5
Tau Wae HPL1005-7N5 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 7.5NH 380MA 830 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5918 pcs Pepa Raraunga HPL1005-7N5.pdf
Momo Thin Film Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HPL
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 300MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1320-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 300MHz Inangarangi 7.5nH
Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5nH Unshielded Thin Film Inductor 380mA 830 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 830 mOhm Max
Whakatauranga onamata 380mA I teie nei - Maama -