KDE2406PTS2
SunonSunon
Sunon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDE2406PTS2
Kaihanga / Waitohu: Sunon
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: KDE2406PTS2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDE2406PTS2
Tau Wae KDE2406PTS2 Kaihanga Sunon
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5769 pcs Pepa Raraunga KDE2406PTS2.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa KDE
RPM - Mana (Watts) 1.90W