KDE2406PTS1
SunonSunon
Sunon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDE2406PTS1
Kaihanga / Waitohu: Sunon
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.KDE2406PTS1.pdf2.KDE2406PTS1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDE2406PTS1
Tau Wae KDE2406PTS1 Kaihanga Sunon
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6014 pcs Pepa Raraunga 1.KDE2406PTS1.pdf2.KDE2406PTS1.pdf
Whānui 25.50mm Taumaha 0.132 lb (59.87g)
Waahi Ngaohiko 20.4 ~ 27.6VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa KDE
RPM 4500 RPM Mana (Watts) 2.60W