CDH53NP-151JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-151JC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDH53NP-151JC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 310MA 2.4 OHM
Ngā Rauemi: CDH53NP-151JC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDH53NP-151JC
Tau Wae CDH53NP-151JC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 310MA 2.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168518 pcs Pepa Raraunga CDH53NP-151JC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDH53
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa CDH53NP-151JCTR Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 2.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Whakatauranga onamata 310mA I teie nei - Maama -