CDH53NP-101JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-101JC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDH53NP-101JC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 370MA 1.57 OHM
Ngā Rauemi: CDH53NP-101JC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDH53NP-101JC
Tau Wae CDH53NP-101JC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 370MA 1.57 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221663 pcs Pepa Raraunga CDH53NP-101JC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Ētahi Ingoa 308-1422-2
CDH53NP-101JC-ND
CDH53NP101JC
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.57 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.57 Ohm Max Whakatauranga onamata 370mA