CDH53-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDH53-2R2MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2.03A 66 MOHM
Ngā Rauemi: CDH53-2R2MC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDH53-2R2MC
Tau Wae CDH53-2R2MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2.03A 66 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4640 pcs Pepa Raraunga CDH53-2R2MC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Ētahi Ingoa 308-1198-2
CDH532R2MC
Tae Mahi -30°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.03A 66 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.03A I teie nei - Maama -