CDH53-221JC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDH53-221JC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 260MA 3.73 OHM
Ngā Rauemi: CDH53-221JC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDH53-221JC
Tau Wae CDH53-221JC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 260MA 3.73 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4569 pcs Pepa Raraunga CDH53-221JC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDH53
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-1217-2
CDH53221JC
Tae Mahi -30°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 220µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 3.73 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.73 Ohm Max
Whakatauranga onamata 260mA I teie nei - Maama -