CDH2D09SNP-2R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDH2D09SNP-2R7MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 730MA 215 MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDH2D09SNP-2R7MC
Tau Wae CDH2D09SNP-2R7MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 730MA 215 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188359 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.112" L x 0.106" W (2.85mm x 2.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDH2D09/S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.7µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Inductor 730mA 215 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 215 mOhm Max Whakatauranga onamata 730mA
I teie nei - Maama 540mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDH2D09BNP-4R7MC
CDH2D09BNP-4R7MC
Kaihanga: Sumida Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 850MA 273 MOHM
I roto i te taonga: 169727 pcs
Tikiake: CDH2D09BNP-4R7MC.pdf
RFQ
CDH333 TR
CDH333 TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35
I roto i te taonga: 765896 pcs
Tikiake: CDH333 TR.pdf
RFQ
CDH2D09SNP-1R5MC
CDH2D09SNP-1R5MC
Kaihanga: Sumida Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 870MA 140 MOHM
Tikiake:
CDH333 BK
CDH333 BK